На обліку в органах Пенсійного фонду Чернігівської області перебуває 335 тис. пенсіонерів
Кількість пенсіонерів та розмір призначених місячних пенсій в області станом на 1 липня 2016 р.
З початку року їх кількість зменшилася на 5 тис. Кожен третій житель області був пенсіонером.
Переважна більшість пенсіонерів (79%) отримує пенсії за віком, 13% – за інвалідністю, 5% – у разі втрати годувальника, решта – за вислугу років, соціальні пенсії та довічне грошове утримання суддів у відставці.
Середній розмір місячної пенсії, призначеної органами Пенсійного фонду з урахуванням цільової та інших видів грошової допомоги та індексації, з початку року збільшився на 3% й на 1 липня 2016 року становив 1562 грн.
Пенсію вище прожиткового мінімуму, що в середньому становила 1614 грн, одержували 91% пенсіонерів, нижче прожиткового мінімуму (у середньому 967 грн) – 6%.
Із загальної кількості пенсіонерів 15% – працюючі.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
24 лютого: цей день в Україні і світі 09:44
День 1462 Російська агресія - Day 1462 Russian aggression
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».