Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 10:38:02

Про легалізацію бізнесу та підготовку кадрів робочих професій – на координаційній раді в ОДА

30.07.2016   08:12Агенцiя

Як захистити права працюючого населення та боротися з «тіньовим» бізнесом, говорили 28 липня, на засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

Засідання проводив перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич – він же заступник голови координаційної ради. Керівники обласних підприємств, господарств, профспілкових організацій мали можливість задати запитання представникам департаментів економічного розвитку і соціального захисту населення, а також фіскальної служби та центру зайнятості.

У ході засідання активно обговорювалися питання діяльності підприємств, сплати податків, легалізації найманої праці та суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність без державної реєстрації. Темами розмови також були підвищення рівня заробітної плати найманих працівників, недосконалість у законодавстві про підприємництво.

Учасники наради висловили свої пропозиції щодо подолання «тіньового» бізнесу. А це, зокрема, збільшення мінімальної заробітної плати, обмеження незаконної торгівлі та накладання відповідних штрафів, створення ліберальної системи оподаткування та пошук методів заохочення населення працювати легально.

– Обласна державна адміністрація працює над усуненням адміністративних бар’єрів та створенням сприятливих умов для ведення бізнесу в області. Ми відкриті до співпраці, готові спільно відпрацювати пропозиції щодо вирішення проблемних питань, - зауважив Леонід Сахневич.

Говорили також про важливість підготовки і навчання кадрів робочих професій. Зокрема, директор обласного центру зайнятості Лідія Падалко повідомила, що кожного року близько 4 тисяч громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, перенавчаються та отримують виробничі професії з можливістю подальшого працевлаштування.

Крім того, піднімалося питання щодо створення в області Агенції регіонального розвитку Чернігівщини. Домовилися, що з цього приводу будуть напрацьовані конкретні пропозиції.

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини