Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 13:46:48

За день "веселого життя" - п’ять років позбавлення волі

28.07.2016   07:17

Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних та кримінальних справ поставлено крапку в розгляді кримінального провадження по обвинуваченню трьох осіб у скоєнні злочинів, передбачених статтями 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ст. 185 (крадіжка) КК України.

Державним обвинувачем доведено в суді, що вказані особи за попередньою змовою проникли в одне з домогосподарств в місті Ічня та  заволоділи автомобілем марки ГАЗ-24 «Волга» на якому вирішили потрапити в село Мрин Носівського району. Проте, проїжджаючи с. Монастирище Ічнянського району, помітили магазин, де вирішили «розжитися» і продуктами харчування.

Вибивши металеві елементи грат у вікні, проникли до магазину де викрали продукти харчування та грошові кошти, задавши власнику збитків на значну суму.

Наступного дня всю групу затримано правоохоронцями в селі Мрин Носівського району.

За вироком суду  винні отримали від 4 до 5 років позбавлення волі.
З вироком суду погодився і Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних та кримінальних справ, залишивши 14.06.2016 касаційні скарги захисників засуджених без задоволення.

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Успіх Чернігівських спортсменів на чемпіонаті України з бойового самбо 11:43

з 01 до 02 листопада у Києві проходив чемпіонат України з бойового самбо розділ "Лайт Ноу-Гі"(без курток,з обмеженням ударної техніки рук).

Реформа державного управління - регіональний діалог на Чернігівщині 11:12

У Чернігові відбулося обговорення актуальних питань розвитку системи місцевого управління в контексті реформи державного управління.

Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16

Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини