Внаслідок ДТП двоє неповнолітніх опинились на лікарняних ліжках
26 липня о 18:00 в місті Остер на перехресті вулиць Незалежності- Мануільського 17-річний водій, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня №220 міста Києва керуючи скутером марки «Jet 4 50» під час виконання лівого повороту не надав переваги в русі автомобілю «DAEWOO LANOS» під керуванням 42-річної мешканки м.Вишгород. Внаслідок чого відбулося зіткнення скутера з автомобілем.
Водій скутера та його 15-річна пасажирка, яка тимчасова мешкає в м. Остер (дівчинка приїхала з Ізраїлю до своєї бабусі на канікули) отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Дівчинку доставлено до Козелецької ЦРЛ. Хлопчик в тяжкому стані знаходиться в реанімаційному відділенні однієї з лікарні міста Києва.
Поведінка дітей на дорозі – найбільш уразлива ланка. Дії дітей менш передбачувані, ніж інших учасників дорожнього руху.
За 6 місяців поточного року на території Чернігівської області сталося 34 дорожньо-транспортні пригоди за участю неповнолітніх, в яких 3 особи загинули та 36 травмовані.
Шановні дорослі, намагайтеся зробити все можливе, щоб захистити дітей від нещасних випадків на дорогах.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.