Відбулось засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в м. Чернігові
Питання щодо належного забезпечення дорожнього руху в м. Чернігові розглядались 19 липня на засіданні постійно-діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.

У роботі комісії під керівництвом заступника міського голови Олександра Кириченка взяли участь працівники відповідних структурних підрозділів міської ради.
У порядку денному засідання було два питання: розгляд депутатського звернення Сергія Вакуленка стосовно створення зони для паркування автомобілів біля Інституту історії, етнології та правознавства ім. О. М. Лазаревського та розгляд депутатського звернення Олександра Соколова стосовно встановлення на перехресті вул. Жабинського й вул. Старобілоуської знаків дорожнього руху 1.39 «Аварійно небезпечна ділянка» з табличками 7.21.1 та 7.21.3 з усіх напрямків перехрестя, а також дорожнього знаку 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» до 30 км/год.
Про ситуацію з вирішення цих питань доповів начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський. Він зазначив, що організація офіційної стоянки транспортних засобів біля історичного інституту технічно неможлива. Однак альтернативна стоянка в районі Валу відсутня, тому поки що Олександр Кириченко дав доручення управлінню транспорту та зв’язку міськради підготувати офіційний лист до керівництва Управління патрульної поліції у м. Чернігові з проханням не застосовувати засоби адміністративного впливу до водіїв, які залишають свої автомобілі біля історичного інституту на час перекриття ділянки проспекту Миру від вул. Преображенської до вул. Шевченка.
Заслухавши інформацію та обговоривши друге питання порядку денного, комісія колегіально вирішила: в районі дитячого садочка № 7 по вул. Старобілоуській обладнати нерегульований пішохідний перехід та з обох боків від нього встановити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки («лежачі поліцейські») з відповідними дорожніми знаками. На вул. Жабинського та на вул. Старобілоуській перед перехрестям теж встановити пристрої примусового зниження швидкості автотранспорту та відповідні дорожні знаки, поновити дорожню розмітку на перехресті зазначених вулиць. Члени комісії зазначили, що є потреба в облаштуванні тротуару на цій території.
Крім того, заступник міського голови дав доручення відповідним службам проінвентаризувати всі існуючі пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, визначити які з них правильно встановлені, а які ні. Також привести до нормального вигляду ті, які потребують ремонту.
Останні новини Чернігівщини
Осередок безпеки: у Мринській громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 11:59
У Мринській громаді Ніжинського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер у громаді підтримує правопорядок та дбає про безпеку населення поліцейський офіцер громади Олександр Коровкевич, який надає поліцейські послуги для понад 4000 місцевих мешканців.
Новгород-Сіверські поліцейські евакуювали трьох жінок з обстрілюваного прикордонного села 11:35
Щоденні ворожі обстріли не залишають мирним мешканцям прикордонних сіл Новгород-Сіверщини шансу на безпечне життя. Руйнуються будинки, знищується інфраструктура, життя людей — під постійною загрозою.
Проєкт «Стійкість»: французькі експерти проводять оцінку системи захисту дітей з інвалідністю та їхніх родин 11:22
У квітні цього року французьке агентство міжнародного технічного співробітництва Expertise France запустило у двох областях – Чернігівській та Закарпатській – пілотний проєкт «Стійкість».
На Чернігівщині створено дві охоронні зони для збереження червонокнижного птаха 11:18
Охоронні зони – це території, де встановлюються певні обмеження та правила для запобігання негативному впливу на види рослин і тварин, що перебувають під загрозою зникнення. У їхніх межах забороняється будь-яка діяльність, що може негативно вплинути на об'єкти охорони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:56
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.