Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 17:16:52

Відбулось засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в м. Чернігові

21.07.2016   07:46

Питання щодо належного забезпечення дорожнього руху в м. Чернігові розглядались 19 липня на засіданні постійно-діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.

У роботі комісії під керівництвом заступника міського голови Олександра Кириченка взяли участь працівники відповідних структурних підрозділів міської ради.

У порядку денному засідання було два питання: розгляд депутатського звернення Сергія Вакуленка стосовно створення зони для паркування автомобілів біля Інституту історії, етнології та правознавства ім. О. М. Лазаревського та розгляд депутатського звернення Олександра Соколова стосовно встановлення на перехресті вул. Жабинського й вул. Старобілоуської знаків дорожнього руху 1.39 «Аварійно небезпечна ділянка» з табличками 7.21.1 та 7.21.3 з усіх напрямків перехрестя, а також дорожнього знаку 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» до 30 км/год.

Про ситуацію з вирішення цих питань доповів начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський. Він зазначив, що організація офіційної стоянки транспортних засобів біля історичного інституту технічно неможлива. Однак альтернативна стоянка в районі Валу відсутня, тому поки що Олександр Кириченко дав доручення управлінню транспорту та зв’язку міськради підготувати офіційний лист до керівництва Управління патрульної поліції у м. Чернігові з проханням не застосовувати засоби адміністративного впливу до водіїв, які залишають свої автомобілі біля історичного інституту на час перекриття ділянки проспекту Миру від вул. Преображенської до вул. Шевченка.

Заслухавши інформацію та обговоривши друге питання порядку денного, комісія колегіально вирішила: в районі дитячого садочка № 7 по вул. Старобілоуській обладнати нерегульований пішохідний перехід та з обох боків від нього встановити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки («лежачі поліцейські») з відповідними дорожніми знаками. На вул. Жабинського та на вул. Старобілоуській перед перехрестям теж встановити пристрої примусового зниження швидкості автотранспорту та відповідні дорожні знаки, поновити дорожню розмітку на перехресті зазначених вулиць. Члени комісії зазначили, що є потреба в облаштуванні тротуару на цій території.Крім того, заступник міського голови дав доручення відповідним службам проінвентаризувати всі існуючі пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, визначити які з них правильно встановлені, а які ні. Також привести до нормального вигляду ті, які потребують ремонту.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини