Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 10:33:26

У Чернігові розпочато реконструкцію шахтного водоскиду на річці Стрижень

20.07.2016   13:21

У Чернігові розпочаті підготовчі роботи у реконструкції шахтного водоскиду на річці Стрижень та благоустрою правого берега водойми в районі вул. Єськова.

Про це повідомила координатор робіт, начальник відділу екології Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Наталія Новак.

Роботи передбачені Програмою поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016-2017 роки, прийнятою на сесії міської ради 31 березня цього року.

Їх виконавець визначений у результаті процедури відкритих торгів (тендеру), оголошеного через портал державних закупівель 15 квітня. Найвигіднішу пропозицію, яку й було акцептовано, надало підприємство «Корпорація Укртрансбуд» (м. Чорнобиль).

Вартість робіт – понад 4,3  млн. грн.

Наразі виконавець робіт вже отримав у Державній архітектурно-будівельній інспекції декларацію, необхідну для їх початку. Підготовчі роботи триватимуть близько місяця, далі - основні.

До комплексу майбутніх робіт увійде, зокрема, прибудова до існуючої шахти нового донного водовипуску з новою камерою затворів на рівні дна водойми.

«Існуюче дно водойми  не дає змоги відновити роботу затворів на рівні дна шахти. Тому для спорожненні водойми та здійсненні санітарних скидів необхідно будувати новий донний водовипуск на рівні дна водойми. Для надійної експлуатації водоскиди-водовипуски повинні бути обладнані робочим та резервним затворами, - йдеться у технічному завданні, яке є частиною тендерної документації. -  Даний захід дасть можливість здійснювати маневрування затворами, тобто підтримувати необхідний рівень води у водоймі, робити періодичні санітарні попуски води чи спорожнення в залежності від умов, що складаються».

Також роботи включатимуть очищення та вирівнювання зовнішньої та внутрішньої поверхонь шахти, будівництво службової площадки для вільного доступу до затворів та інші заходи. Уздовж існуючої греблі передбачене облаштування двох пішохідних доріжок з металевою огорожею та освітленням. 

Роботи направлені на підвищення надійності конструкції споруди, забезпечення нормального її функціонування, а також надання їй естетичного зовнішнього вигляду.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини