Посадовці заплатили підприємцю за віртуальний ремонт дороги
В ході оперативно-розшукових заходів працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрили факт розтрати бюджетних коштів з боку службових осіб однієї з сільрад Бобровицького району.
Так, восени-взимку минулого року між сільською радою та фізичною особою підприємцем було укладено договори щодо проведення поточного (вибіркового) ремонту сільської дороги комунальної власності на майже 200 тисяч гривень.
Встановлено, що у вересні 2015 року на підставі актів приймання виконаних підрядних робіт службовими особами сільської ради на рахунок підприємця перераховано значні кошти за виконану роботу, але фактично роботи з поточного ремонту дороги комунальної власності в селі виконані не були.
Вказаними діями службових осіб сільської ради Бобровицького району державі завдано збитків на суму майже 200 тисяч гривень.
Слідчим відділенням Бобровицького відділення поліції ГУНП в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression