Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 18:31:05

Рятувальники проводять роз'яснювальну роботу в місцях відпочинку людей біля водойм

12.07.2016   07:24Агенцiя

На Чернігівщині з початку купального сезону потонуло 25 людей, серед яких, нажаль, три дитини. Основною причиною трагічних випадків є нехтування громадянами під час відпочинку елементарних заходів безпеки.

З огляду на це, рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області вживають всі можливі заходи, щоб не допустити загибелі людей на водних об'єктах.

Слід зазначити, що на Чернігівщині органами влади визначено 26 місць відпочинку біля водойм, які відповідають вимогам безпеки. Проте, досить багато мешканців і гостей області відпочиває на стихійних пляжах біля річок, озер, які не відповідають жодним вимогам безпеки.

З метою профілактики загибелі людей на водних об'єктах, 10 липня чернігівськими рятувальниками з Управління та районного сектору, спільно з представниками засобів масової інформації, було проведено рейдову перевірку й відповідну роз'яснювальну роботу з громадянами в місцях масового відпочинку людей біля води, розташованих на території Куликівського району Чернігівської області.

Рятувальники провели з відпочиваючими профілактичні бесіди, вручили пам'ятки та листівки попереджувального характеру. Крім того, під час спілкування фахівці ДСНС нагадали дорослим громадянам  про необхідність постійного нагляду за дітьми та їхніми розвагами.

У свою чергу, більшість з відпочиваючих запевнили рятувальників, що вони знають та намагаються завжди дотримуватися правил безпеки під час перебування біля водойм.

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини