Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 08:13:24

Чернігівці - серед лідерів в Україні за кількістю передплачених газет і журналів на одного жителя

11.07.2016   16:06Агенцiя

В області завершилась передплата періодичних видань на друге півріччя. І хоча про остаточні підсумки ще говорити зарано, попередні результати свідчать: чернігівці, як і раніше, залишаються серед лідерів в Україні за кількістю передплачених газет і журналів на одного жителя.

Як зазначає директор Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний, підприємство ще на початку кампанії поставило мету якщо і не перевершити, то хоча б наблизитись до показника 1-ого півріччя. По завершенні передплати на всеукраїнські видання жителі області передплатили близько 500 тисяч примірників періодики, при цьому лише обласних та районних газет і журналів передплачено близько 235 тисяч.

- Тиражі загальноукраїнських видань дещо нижчі, ніж це було на 1 січня 2016 року, - говорить Олег Обушний, - до прикладу, зменшилась кількість передплатників газети «Урядовий кур»єр». Якщо у 1-ому півріччі їх було 638 примірників, то зараз 603. Дещо втратив тираж і «Голос України». Ці видання передплачують в основному установи та організації. Можливо, зменшення тиражів пов»язане з початком відпусток і настанням дачно-городнього періоду – хтось просто не встиг завчасно здійснити передплату.

Серед обласних тижневиків, за словами Олега Обушного, традиційно у передплатній кампанії лідирують «Гарт» і «Вісник Ч», котрі упевнено тримають свої тиражі: це понад 70 тисяч і понад 53 тисяч примірників відповідно. Чимало шанувальників мають також газети «Деснянка» і «Чернігівщина».

- Поважають громадяни свою чернігівську пресу, в тому числі і так звані районні видання, насамперед за їхню стабільність, - наголошує директор, - крім того, саме з наших видань вони можуть дізнатись першими про головні новини як регіону загалом, так і свого району зокрема. І головне – люди їм довіряють.

Останні новини Чернігівщини

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники 10:00

У рамках проєкту «Моя майбутня професія — поліцейський» у ГУНП та Тренінговому центрі поліції Чернігівської області побували десятикласники чернігівської школи №33.

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко 09:00

ишивка, вибійка, писанки та ляльки. 15 вересня в обласному історичному музеї імені Тарновського відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко. Триватиме вона до кінця року.

18 вересня - День фармацевтичного працівника в Україні

18 вересня - День фармацевтичного працівника в Україні 08:05

Свято День фармацевта в Україні відзначають у вересні. Дата встановлена в 1999 році.

У Чернігові пройшли заходи до 157-річчя Михайла Коцюбинського

У Чернігові пройшли заходи до 157-річчя Михайла Коцюбинського 17:32

17 вересня — день народження Великого Сонцелюба, українського письменника і громадського діяча Михайла Коцюбинського, чиє життя і творчість тісно пов’язані із Сіверським краєм. Багато років свого життя він жив у Чернігові і похований на Болдиних горах.