Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 10 липня до 8:00 11 липня 2016 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 4 пожежі, з них 2 пожежі в житловому секторі та 2 випадки загоряння сміття на загальній площі 0,065 га.
Інформація щодо ситуації, яка пов’язана з мором риби в р. Остер:
Протягом 10 липня в Козелецькому районі продовжувались роботи щодо збирання мертвої риби вздовж русла р. Остер.
Станом на 18 год. обстежено 2 км берегової лінії, виявлено 3 кг мертвої риби.
Усього за час проведення відповідних робіт обстежено 21 км берегової лінії, зібрано та передано для утилізації 211 кг мертвої риби.
11 липня планується продовження робіт з обстеження берегової лінії р. Остер біля смт Козелець.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 10 липня до 20 години 11 липня очікується мінлива хмарність, без опадів, вночі та вранці слабкий туман. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі 11-16º тепла, вдень 24-29º тепла.
По Чернігову температура вночі 13-15º тепла, вдень 26-28º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.