Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 20:52:50

Засуджено злодія

08.07.2016   09:23

Чернігівською місцевою прокуратурою підтримувалося обвинувачення у вчиненні особою кримінальних правопорушень передбачених ч.2 ст.15 - ч.2 ст.185 та ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України.

Злодій, маючи не зняті та не погашені судимості, в період іспитового строку, знаходячись на території авто кооперативу, проник до гаражу, звідки таємно викрав принтер, пральну машину, холодильник, мікрохвильову піч, акустичну систему, диван, килими, велосипед та інші речі побутового характеру.

Повторний замах на крадіжку чоловік вчинив в нічний час, намагаючись викрасти з підвального приміщення телефонний кабель. Проте, спрацювала сигналізація, на місце події швидко прибули працівники державної служби охорони, які і затримали особу на місці скоєння злочину.

У ході досудового розслідування встановлено, що даними кримінальними правопорушеннями потерпілим спричинена матеріальна шкода у розмірі 45 тис. грн.

Прокурором у судовому провадженні доведено вину обвинуваченого на підставі беззаперечних доказів, здобутих під час розслідування. Суд визнав винним злочинця у вчиненні замаху на таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно, та таємне викрадення чужого майна, поєднаному з проникненням до іншого приміщення, тобто у вчиненні  кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 - ч. 2 ст. 185 та ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Суд, з урахуванням обставин кримінального правопорушення та особи злочинця, призначив йому покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини