Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 17:48:35

Закупівля містом нових тролейбусів затягується, але не відміняється

05.07.2016   15:48Агенцiя

На розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради 4 липня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко прокоментував ситуацію з закупівлею містом 10 нових тролейбусів.

Атрошенко Владислав

Атрошенко Владислав

Він звернув увагу присутніх на те, що на сьогодні закупівля Черніговом тролейбусів за результатами відкритих торгів оскаржується тими  фірмами, які хотіли за свої тролейбуси ціну набагато вищу, ніж переможець тендеру. «Пропозиція одного з них була на 700 тисяч дорожча, іншого – на 800, але один подав скаргу до Антимонопольного комітету, а другий в суд», - сказав він.

Міський голова зупинився на умовах торгів, до яких скаржники пред’являють претензії. Перш за все, це умова про наявність у виробника досвіду: щоб учасник конкурсу за два останніх роки продав не менше 25 тролейбусів. «Ми заклали в умови, щоб вони хоча б 25 тролейбусів вже виробили. Ми замовники, і це наша умова, пов’язана з небажанням купувати машини, які ще не зарекомендували себе. Як ніхто не погодився б, наприклад, щоб йому будинок зводили люди, які роблять це вперше», - зауважив Владислав Атрошенко.

Разом з тим, за словами міського голови, з чернігівським автозаводом – як місцевим виробником – все-таки велися перемовини напередодні оголошення тендеру. Проте, запропонована заводом ціна була занадто високою: «Ми всі розуміємо, що таке місцевий виробник і чому необхідно його підтримувати. Але ціна, на якій наполягав завод, виявилася вище ринкової. Зменшувати її підприємство не погодилось».

Чернігівський міський голова висловив готовність шукати шляхи виходу з ситуації, аби закупівля тролейбусів усе-таки відбулася.

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини