Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 січня, 16:31:57

Протягом І півріччя пред’явлено 3 позови до суду на суму майже 259 тис. гривень

05.07.2016   10:35Агенцiя

Держфінінспекція в Чернігівській області вживає всі можливі заходи для захисту державних інтересів. Зокрема, й шляхом проведення претензійно-позовної роботи.

Так, реалізуючи право на звернення до суду в інтересах держави стосовно стягнення коштів, одержаних підконтрольними установами за незаконними угодами, без встановлених законом підстав та з порушенням чинного законодавства, і, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства з питань збереження і використання активів, протягом І півріччя 2016 року пред’явлено 3 позови до суду на суму майже 259 тис. гривень.

Крім того, ініційовано 14 позовів перед органами прокуратури  та об’єктами контролю на суму майже 3 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю 13:33

Увечері 3 січня до поліції надійшло повідомлення від мешканки одного з сіл Куликівської громади Чернігівського району про те, що її колишній чоловік погрожує їй та її співмешканцю гранатою. В будинку в цей час перебувала дитина.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у наркоторгівлі 13:32

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю та слідчими за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури викрили незаконну діяльність 44-річного мешканця Прилук, який займався збутом наркотиків.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:29

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

“Вогні різдвяного Бродвею” у філармонійному центрі 13:26

Різдвяно-новорічні свята — час, коли кожен відчуває справжню магію і ніби стає частинкою казки, що відбувається навколо: світ наповнюється особливою тишею, а небо світиться теплими зорями...

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору 13:24

З 1 січня 2026 року для фізичних осіб – підприємців, які працюють на першій та другій групах єдиного податку, діятимуть нові розміри ставок єдиного податку та військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини