Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 18:18:54

За апеляцією прокурора скасовано вирок у зв’язку з м’якістю призначеного покарання

24.06.2016   07:30

Апеляційним судом області 23.06.2016 задоволено скаргу прокуратури та скасовано вирок Варвинського районного суду у зв’язку з м’якістю призначеного покарання.

Районним судом обвинуваченого визнано винуватим у тому, що він у листопаді 2015 року на вантажному автомобілі з напівпричепом, виїхавши з території поля, намагався викрасти щойно змолочене зерно кукурудзи загальною вагою  понад 36 тон на суму майже 130 тис грн, яке належить СТОВ «Дружба-Нова». Однак не довів свій злочинний намір до кінця з причин, що не залежали від його волі, оскільки був затриманий працівниками поліції.

Судом за цей злочин обвинуваченому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком  2 роки.

Апеляційний суд погодився з позицією прокуратури області щодо безпідставного звільнення обвинуваченого від відбування покарання, скасував вирок районного суду та ухвалив новий, яким засудив обвинуваченого за  ч. 2  ст. 15, ч. 3 ст. 185 КК України до 3 років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини