Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 16:06:16

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

23.06.2016   14:15Агенцiя

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим етапом Другої світової війни. Українські землі з перших днів опинилися в епіцентрі бойових дій, тому для українців ця війна має особливе значення.

У пам’ять про жахливі події та до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Чернігівською обласною організацією ветеранів у військово-історичному музеї – відділі Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського проведено військово-історичну конференцію «Тріумф і трагедія народу».

Учасники бойових дій, колишні підпільники та партизани, діти війни у своїх виступах поділилися спогадами про війну, про оборону Чернігівщини у 1941 році та її звільнення від нацистських загарбників восени 1943 року. З доповіддю виступив голова Чернігівської обласної ветеранської організації Анатолій Москаленко.

Слова подяки за героїзм висловила заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова:
– Завдяки вашому священному подвигу ми та наші діти були виховані з твердим переконанням того, що свою Батьківщину потрібно захищати до останньої краплі крові. Низький вам уклін, дорогі ветерани!

На конференції були присутні представники ветеранських та громадських організацій, учасники бойових дій, фронтовики, партизани, працівники тилу, учасники АТО та очільники області.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.