Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:22:57

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

23.06.2016   14:15Агенцiя

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим етапом Другої світової війни. Українські землі з перших днів опинилися в епіцентрі бойових дій, тому для українців ця війна має особливе значення.

У пам’ять про жахливі події та до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Чернігівською обласною організацією ветеранів у військово-історичному музеї – відділі Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського проведено військово-історичну конференцію «Тріумф і трагедія народу».

Учасники бойових дій, колишні підпільники та партизани, діти війни у своїх виступах поділилися спогадами про війну, про оборону Чернігівщини у 1941 році та її звільнення від нацистських загарбників восени 1943 року. З доповіддю виступив голова Чернігівської обласної ветеранської організації Анатолій Москаленко.

Слова подяки за героїзм висловила заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова:
– Завдяки вашому священному подвигу ми та наші діти були виховані з твердим переконанням того, що свою Батьківщину потрібно захищати до останньої краплі крові. Низький вам уклін, дорогі ветерани!

На конференції були присутні представники ветеранських та громадських організацій, учасники бойових дій, фронтовики, партизани, працівники тилу, учасники АТО та очільники області.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ