Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 03:44:42

Трьох воїнів Другої світової війни урочисто перепоховали у селі Деснянка

23.06.2016   14:13

У с. Деснянці Чернігівського району у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулося урочисте перепоховання трьох воїнів-десантників, загиблих у ході оборони м. Чернігова від нацистських окупантів у 1941 році.

Пошуковцями обласного клубу «Пам’ять Перемоги» встановлено прізвища двох бійців. Це воїни 203 повітряно-десантної бригади 5 Армії під командуванням Потапова М.І. — Русанов Іван Іванович, 1921 р.н., з м. Харкова та Попов Гаврило Никонович, 1921 р.н., з Ростовської області.

Ім’я третього солдата встановити не вдалося.

На церемонію перепоховання у Деснянку також приїхала онука Івана Русанова харків’янка Ольга Вуколова. З Десняки додому вона повезе особисті речі діда – флягу та медальйон, і передасть їх бабусі.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини