Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:37:17

Керівники області зустрілися з військовими та ознайомилися з ходом бригадно-тактичних навчань 1-ї окремої гвардійської танкової бригади

23.06.2016   14:10

23 червня голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із головою обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем перебували на базі дислокації першої окремої гвардійської танкової бригади оперативного командування «Північ» Збройних Сил України, що знаходиться в районі селища Гончарівське.

Під час робочої поїздки до бронетанкової частини, керівники краю у супроводі командувача командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-майора Олександра Локоти ознайомилися з ходом бригадно-тактичних навчань 1-ї окремої гвардійської танкової бригади ОКП.

Очільники Чернігівщини зустрілися з військовими, цікавилися побутом, умовами служби та проживання бійців і офіцерів, їх потребами, а заодно побажали їм високого бойового духу та успіхів у бригадно-тактичних навчаннях, до участі в яких мобілізовано і близько двох тисяч резервістів - спеціалістів з бронетехніки, артилерійських систем та інших видів озброєння, яким оснащена бригада.

Що ж до резервістів, то, як наголосив командувач ОК «Північ», бійці та офіцери запасу зможуть побачити та відчути всю міць 1-ї танкової бригади. Адже і самі стрілятимуть з особистої зброї та із штатної бойової техніки як танків, так і артилерії. Це дасть змогу відчути, що бригада зможе виконати поставлені цілі по захисту територіальної цілісності держави, зазначив генерал майор Олександр Локота.

Як наголосив командувач, завершаться навчання підбиттям підсумків та відзначенням кращих військовослужбовців.

Керівництвом української держави та командуванням ЗСУ зроблено ставку на розбудову саме професійної армії, тож в першу чергу увага приділяється громадянам, які виявили бажання служити за контрактом у ЗСУ, для яких захист Вітчизни став професійним обов'язком.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ