Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 01:44:19

Шахрайський спосіб життя

23.06.2016   11:36

Чернігівською місцевою прокуратурою та Чернігівським відділом поліції повідомлено про підозру мешканці міста Чернігова у скоєнні ряду злочинних шахрайських дій стосовно як банківських установ, так і дрібних підприємців на суму понад 60 тис.грн.

Шахрайка, використовуючи підроблені документи без наміру повертати кошти звенулась до однієї з банківських установ міста Чернігова і шляхом обману отримала у власне розпорядження кредитні кошти, які в подальшому витратила на свої потреби.

Після цього, відчувши смак швидких грошей та легкої наживи, влаштувалась на роботу продавця до підприємців, які здійснюють торгівельну діяльність у кіосках, і привласнила кошти, що надійшли до неї від реалізації продуктів харчування.

При цьому свої дії приховала від роботодавців – підприємців у звязку з чим факт недостачі товару після її змін вдалося викрити лише набагато пізніше за результатами проведеної інвентаризації.

Цікаво, що навіть після викриття шахрайка повністю відмовляється як від своєї провини за скоєне, посилаючись на природні умови виникнення такої нестачі товару у підприємців, так і від повернення та відшкодування грошових коштів потерпілим.

Одразу після висунення підозри цій особі остання обірвала всі контакти з родичами та знайомими, зникла з поля зору правоохоронних органів.

Наразі кмітлива шахрайка перебуває у державному розшуку і буде затримана для обрання співрозмірного запобіжного заходу.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини