Кордон за тиждень
Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.
Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.
З 13 по 19 червня 2016 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 86,2 тис. осіб та 13,4 тис. транспортних засобів. За порушення державного кордону затримано 3 особи.
До адміністративної відповідальності притягнуто 41 особа, на яких накладено штрафів на суму 16542 гривні. Через державний кордон не пропущено 35 осіб, з яких 8 громадян Росії.
Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 29 тис. осіб та 4,5 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 11 осіб, з яких 2 громадян Росії.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.