Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 липня, 19:19:48

Щодо закладів оздоровлення і відпочинку

16.06.2016   17:15Агенцiя

В нинішньому оздоровчому сезоні за дорученням т.в.о. Голови держсанепідслужби України забезпечена участь спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» у роботі комісій по прийомці закладів оздоровлення і відпочинку до роботи.

Надані фахові рекомендації по оцінці готовності закладів до оздоровчого періоду та проведені дослідження води на відповідність нормативам.

Питання щодо підготовки до початку оздоровчої кампанії заслуховувалося на засіданнях обласної міжвідомчої комісії при облдержадміністрації за участю спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», прийнята участь у обласній та районних нарадах з питань підготовки закладів оздоровлення і відпочинку до роботи, організованих управліннями ти відділами освіти.

У оздоровчому сезоні планується відкрити 496 закладів оздоровлення та відпочинку для дітей, а саме: закладів оздоровлення - 21, закладів відпочинку - 475.

Всі табори з денним перебуванням дітей перевірені комісіями щодо готовності їх до роботи та отримали відповідні дозволи.

В ході перевірок закладів спеціалістами ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» надані рекомендації комісіям та керівникам закладів щодо усунення виявлених порушень санітарних правил та норм.

Проведено 507 досліджень води питної на відповідність ДСанПіНу 2.2.4-171-10 за бак показниками , відхилень - 20 /3,9%/, та 451 дослідження за хімпоказниками, відхилень - 26 /5,8%/. За незадовільними результатами лабораторних досліджень води питної надані рекомендації керівникам /власникам/ закладів щодо проведення чистки та дезінфекції джерел водопостачання, проведені повторні лабораторні дослідження, вода відповідає нормативам.

Проведено 4 дослідження води водоймищ, виявлено 1 відхилення, дослідження води водоймищ тривають.

Останні новини Чернігівщини

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

 Корюківські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень знайомій

Корюківські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень знайомій 12:03

Перед судом постане 45-річний мешканець одного з сіл Корюківського району, який забив до смерті літню жінку. За такі дії зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини