Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 13:38:34

Завдяки податковій міліції Чернігівщини сурогат не потрапить до споживачів

15.06.2016   07:46Агенцiя

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, в рамках проведення операції «Акциз-2016», ліквідовано протиправну схему постачання в торгівельну мережу недоброякісних алкогольних напоїв.

В ході досудового розслідування по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частинами 1 та 3 статті 204 КК України було встановлено, що кілька мешканців Чернігова на території міста та Чернігівської області оптом та вроздріб продають у так званих пластикових пакетах «bag-in-box» та традиційних скляних пляшках фальсифіковані алкогольні напої.

Сурогат маскували під виглядом відомих торгівельних марок: «Пшенична», «Finlandia», «Jelzin». Як виявилось, алкогольні напої виготовлені з недоброякісної сировини і становлять загрозу здоров’ю людей.

В результаті проведених санкціонованих обшуків місць накопичення та  зберігання фальсифікату, що знаходились у м. Чернігові та одному з районів області, а також транспортного засобу, яким перевозився сурогат, податківцями було вилучено 4300 літрів готового до реалізації фальсифікату (в еквіваленті – 8600 пляшок), 220 літрів спиртовмісної сировини, пластикова тара, а також грошові кошти.

Вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей склала близько  500 тис. грн.

На даний час триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10

Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини