Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 червня, 02:20:47

Рятувальники ліквідували пожежу неексплуатуємої будівлі

14.06.2016   07:23

12 червня о 16:44 до оперативно-диспетчерської служби Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу неексплуатуємої будівлі біля с. Старий Білоус Чернігівського району.

За викликом на місце події прибуло 2 відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини з обласного центру.

Через запізнє виявлення пожежі та виклик вогнеборців, на час їх прибуття полум’ям вже повністю була охоплена будівля.  Рятувальники о 16:57 локалізували та о 17:10 остаточно ліквідували пожежу.

Власник та завдані збитки встановлюються. Жертв та постраждалих немає.

За попередньою інформацією, в будівлі неодноразово бачили безхатченків. Ймовірніше за все, внаслідок їх необережного поводження з вогнем і виникла пожежа.

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини