Рятувальники ліквідували пожежу на території ПАТ "Ніжинський жиркомбінат"
9 червня о 16:00 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу металевого ангару по зберіганню лушпиння на території ПАТ «Ніжинський жиркомбінат»по вул. Прилуцька у м. Ніжин.
За викликом на місце події прибуло 3 автоцистерни 16 державної пожежно-рятувальної частини, пожежні команди спецавіазагону ДСНС України та військової частини А-2574 м. Ніжин. На цей час відбувалося відкрите горіння всередині ангару та виникла загроза поширення полум`я на поруч розташовані резервуари з-під рослинного масла.
Вогнеборці о 16:30 локалізували пожежу з встановленням автоцистерн на пожежне водоймище та подачею 7 стволів на гасіння. За допомогою трактору та самоскиду підприємства було організовано розвантаження ангару від лушпини.
Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено конструктивні елементи металевого ангару на площі - 1000 м.кв., насіння та лушпиння загальною вагою близько 100 тонн.
О 22:40 підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано. На гасіння пожежі залучалось 16 чоловік особового складу та 5 одиниць спеціальної техніки.
На місці пожежі працювала мобільна оперативна група У ДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.
Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.
В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39
Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.