Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 08:47:17

У навчальному центрі "Десна" завершилися змагання команд снайперів на першість Збройних Сил України

10.06.2016   10:02Агенцiя

На полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Чернігівщині, відбулися перші в історії сучасного українського війська змагання команд снайперів.

У змаганнях взяли участь кращі десять команд видів та родів військ Збройних Сил України та дві команди гостей від Національної гвардії України.

Змагання тривали три дні. Снайпери змагалися у точності стрільби на різні відстані, працювали у складі команди, демонстрували вміння взаємодіяти один з одним, вести прицільний вогонь під психологічним і фізичним навантаженням в умовах наближених до бойових.

А в заключний день змагань бійці долали 15-кілометровий марш, виконували завдання з орієнтування на місцевості, оперативного виходу на позицію, розміщення, ураження конкретної цілі у визначений час та відходу з позиції.

За підсумком змагань кращою в ЗС України визнано команду 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій України, а друге місце здобула команда снайперів навчального центру.

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини