На кордоні з Білоруссю росіянин попросив статус біженця
Учора в міжнародний пункт пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю, прибув громадян Росії, виходець із Дегестану.
Під час проведення прикордонного контролю росіянин звернувся до прикордонників Чернігівського загону із заявою щодо надання йому статусу біженця в Україні.
З’ясувалося, що стосовно цього громадянина на батьківщині вже багато років, з причини його релігійних переконань, здійснюється переслідування з боку органів ФСБ і МВС РФ .
Після проведення фільтраційно-перевірочних заходів громадянина Росії було пропущено в Україну та передано до міграційної служби для проходження процедури набуття статусу біженця.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.