Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 18:32:07

Фінінспектори Чернігівщини за п’ять місяців виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 11,2 млн. гривень.

08.06.2016   09:34Агенцiя

Протягом п’яти місяців 2016 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 41 підприємство, установи та організації, з яких на 95% встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.

За недотримання законодавства 62 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 – до дисциплінарної, 20 – до матеріальної, із посад звільнено дві особи.

За результатами контрольних заходів виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 11,2 млн. грн. та забезпечено усунення, у т.ч. за порушеннями, що виявлені у попередніх звітних роках, на 12,2 млн. гривень.

Завдяки вжитим заходам до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 0,9 млн. грн., відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі 11,4 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини