Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 15:38:21

За апеляційною скаргою прокурора скасовано вирок, яким затверджено угоду про примирення, що не відповідає суспільним інтересам

08.06.2016   07:48

У грудні 2015 року в м. Мена буля будівлі відділу поліції місцевий житель здійснив опір працівнику правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків та спричинив тілесні ушкодження.

За наслідками розслідування вказаних обставин між обвинуваченим та потерпілим укладено угоду про примирення, яка була затверджена Корюківським районним судом Чернігівської області з призначенням покарання у виді 1 року 6 місяців обмеження волі.

Відповідно до ст. 75 КК України обвинуваченого звільнено від відбування покарання з випробуванням на 1 рік.

Не погодившись з ухваленим вироком прокурором подано апеляційну скаргу про його скасування, оскільки суд не звернув уваги на характер злочину, об’єкт посягання і затвердив угоду, яка не могла бути затверджена як така, що не відповідає суспільним інтересам.

Зважаючи на положення КПК України у даному провадженні шкода була заподіяна не тільки потерпілому, який зазнав фізичного та психологічного впливу, а й публічним інтересам. Тому суд повинен був відхилити клопотання про затвердження угоди та розглянути кримінальне провадження в загальному порядку.

Ухвалою апеляційного суду Чернігівської області від 02.06.2016 апеляційну скаргу прокурора Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури задоволено, незаконний вирок скасовано і призначено новий судовий розгляд кримінального провадження у суді першої інстанції.

Останні новини Чернігівщини

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.