Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 13:58:03

Робоча група з розгляду звернення колективу "Смолинського торфозаводу" ДП "Чернігівторф" провела своє останнє засідання

07.06.2016   08:19Агенцiя

6 червня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання робочої групи з розгляду звернення колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф».

У заході також взяли участь голова Семенівської районної ради Василь Малкович, депутати обласної ради: Іван Якуб, Віктор Труш, Володимир Лобосок, а також в.о. директора ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко, голова профспілкового комітету ДП «Чернігівторф», депутат Чернігівської районної ради Валентина Огієнко, начальник дільниці з видобутку і переробки торфу с. Смолин Андрій Страхов.

Арсен Дідур нагадав присутнім, що 21 березня на засіданні робочої групи було підписано Меморандум про співробітництво між Чернігівською обласною радою, державним підприємством «Чернігівторф», трудовим колективом дільниці з видобутку та переробки торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф» та місцевою територіальною громадою.

За словами заступника голови обласної ради, у рамках Меморандуму було досягнуто певних результатів, зокрема, у вирішенні в судовому порядку реструктуризації боргів перед державою, активізації розгляду кримінальних проваджень, пов'язаних з ДП «Чернігівторф». Зокрема, відбулися кадрові зміни на державному підприємстві, яке очолив місцевий керівник. Тому від депутатів обласної ради надійшла пропозиція завершити діяльність робочої групи.

На сьогоднішньому засіданні учасники наради обговорили кадрові питання, організацію виробництва, фінансовий стан та функціонування ДП «Чернігівторф» в цілому. Також було озвучено пропозицію щодо відокремлення філії «Ірванівський торфозавод»та дільниці з видобутку і переробки торфу с. Смолин від ДП «Чернігівторф» та надання їм статусу юридичних осіб.

Члени робочої групи, розглянувши всі пропозиції, вирішили завершити її роботу та ініціювати Звернення до Прем'єр-Міністра України Володимира Гройсмана і Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика щодо відокремлення філії «Ірванівський торфозавод», дільниці з видобутку та переробки торфу с. Смолин від державного підприємства «Чернігівторф» на надання їм статусу юридичних осіб. Разом з тим, члени робочої групи дійшли висновку надати право заступнику голови обласної ради Арсену Дідуру внести відповідний проект рішення на розгляд найближчого засідання сесії обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА 11:10

На 1 січня 2021 року на Чернігівщині, за розрахунками, постійно проживали 968,1 тис. осіб (2,3% населення України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини