Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 вересня, 12:38:50

Під час купання потонув 15-річний юнак

06.06.2016   16:54

5 червня об 11:50 з озера, що поблизу с. Зайці Чернігівського району працівниками Чернігівської міської рятувальної станції було піднято на поверхню тіло 15-річного юнака, який потонув напередодні під час купання.

Як з`ясувалось, ввечері того дня хлопець разом з друзями приїхав  з сусіднього селища М. Коцюбинське відпочити на березі водойми. Під час купання хлопець почав тонути. Побачивши це, товариші кинулись йому на допомогу, намагаючись витягти з води, проте їх зусиль виявилося недостатньо й вони ледве самі не потонули.

Обставини трагічного випадку та причину смерті молодого чоловіка з’ясовують правоохоронні органи.

У зв’язку з цим рятувальники ще раз звертають увагу населення на необхідності суворого дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм. Не запливайте далеко від берега, не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння, не пірнайте у невідомих місцях та  слідкуйте за розвагами дітей!

Останні новини Чернігівщини

Е-сервіси, штучний інтелект та євроінтеграція: в ДПС розповіли про перші кроки спільного проєкту з Естонією 11:30

Перші підсумки співпраці ДПС та Естонського податкового та митного комітету у рамках Меморандуму обговорили керівники відомств Леся Карнаух та Райго Уукківі під час засідання Керівної ради спільного проєкту «Підтримка цифровізації податкового адміністрування ДПС».

У Чернігові жінку судитимуть за збут психотропних речовин 11:27

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жительки м.Чернігова, яка організувала збут особливо небезпечних психотропних речовин на території міста.

Чернігівщина доєдналася до 8-го Всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 11:24

Понад 500 учасників зібралися в одному з парків обласного центру зранку 30 серпня, у проміжку між повітряними тривогами, щоб пробігти дистанцію, присвячену загиблому Герою чи Героїні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

Актуалізувати потреби та ознайомитися зі зробленим: Чернігівщину відвідали представники «Партнерства за сильну Україну» 11:17

Програма «Партнерство за сильну Україну» розпочала працювати в Чернігівській області ще у квітні 2022 року. Спершу зусилля були спрямовані на розмінування та очищення територій від вибухонебезпечних предметів, а також на підтримку місцевих органів влади у відновленні ключових послуг.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини