Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 18:43:29

Держфінінспекція виявила "не справжніх" чорнобильців

13.04.2012   15:33Агенцiя

Спеціалістами Державної фінансової інспекції в Чернігівській області проведено планові ревізії територіальних підрозділів Пенсійного фонду України в Чернігівській області в частині правильності призначення пенсій, допомог і компенсацій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та обґрунтованості видачі документів, що слугували підставою для призначення пенсії, допомог і компенсацій за період з 26.04.1986 по 01.12.2011.

Контрольними заходами встановлено 84 випадки невідповідності статусу ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС або постраждалого від аварії на ЧАЕС, внаслідок чого за розрахунками, проведеними працівниками Пенсійного фонду, суми зайво сплачених пенсій та доплат до них можуть скласти 2836 тис грн.

Крім того, через неподання громадянами, що мають статус постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС ІV категорії, даних про вибуття з території зони посиленого радіологічного контролю переплата додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, склала 39 тис.грн. До того ж, через подання недостовірних даних про отриману заробітну плату зайво сплачено 87 тис грн.

Для послідуючого звернення до Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, щодо вилучення посвідчень учасників ліквідації або постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, відповідні матеріали ревізій передані до Чернігівській ОДА.

На цей час Головним управлінням праці та соціального захисту населення Чернігівської ОДА повідомлено, що справи 58 із зазначених вище громадян, що мають статус ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС І-ІІІ категорій, спрямовані на розгляд Комісії.

До того ж, на обласній комісії прийнято рішення про вилучення посвідчень постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС ІV та І категорії, безпідставно виданих 23 особам, матеріали по 2-х особах будуть розглянуті на черговому засіданні комісії.

Таким чином особам, у яких на цей час вилучені посвідчення безпідставно виплачено пенсії та доплат до неї на загальну суму 219 тис грн.

Крім цього, повідомлено, що справу одного громадянина, який отримував доплату до пенсії, як постраждалий ІV категорії, розглядатися на Комісії не буде, оскільки за даними Комісії цьому громадянину посвідчення, за яким йому нараховувались відповідні виплати, фактично не видавалось. Тобто ним безпідставно отримувалась доплата до пенсії на загальну суму 1,6 тис грн.

Матеріали всіх ревізій, якими встановлені випадки невідповідності статусу, передані правоохоронним органам За наданою зворотною інформацією порушено 12 кримінальних справ.

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку 18:30

Співробітники Чернігівського районного управління поліції затримали 54- річного чоловіка, який заманив до себе додому 13-річну дівчинку, погрожував їй, бив та намагався зґвалтувати. Поліцейські помістили чоловіка до ізолятора тимчасового тримання.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу 18:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 29 липня в області щеплено першою та другою дозою 143 255 людей.

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.