Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 03:25:15

Відбулася прес-конференція з нагоди відкриття ГО «Ініціатива "Активні громадяни"

02.06.2016   17:19Агенцiя

Передумовою створення була 2-річна робота волонтерського відділу в рамках діяльності ГФ «Самооборона Чернігівщини».

На початку діяльності пріоритетними були такі напрямки: допомога українській армії, забезпечення їх всім необхідним, поставка допомоги в зону АТО, стоматологічна допомога військовим, які перебувають на сході країни; патріотичне виховання молоді; проведення різноманітних заходів, акцій, ярмарків та ін. З вересня 2014 р. організація почала займатися допомогою родинам військових.

Було організовано склад гуманітарної допомоги, де родини бійців безкоштовно отримують все необхідне (одяг, взуття, іграшки, книжки, канцелярію та ін.). Крім цього, було забезпечено десятки родин дровами. Надано сприяння у вирішенні складних побутових питань громадян, надання юридичних та психологічних консультацій.

За 2015 рік було проведено 80 заходів по організації дозвілля та відпочинку як дітей бійців, так і цілих родин. Крім цього за минулий рік було організовано 9 поїздок з метою відпочинку діток по Україні та закордон.

Працює проект «Культурний десант», в рамках якого здійснюються поїздки на схід з показами українське кіно, пропагандою української культури, патріотичним вихованням молоді у звільнених від окупації містах.

Наразі волонтери прийшли до розуміння, що актуальним є питання підвищення громадянської активності людей, їхньої самосвідомості, підвищення бажання боротися за власні права та відстоювати свої інтереси. Тому для більш ефективної та якісної роботи була створена ГО «Ініціатива «Активні громадяни». Місія організації: «Від добрих справ до активного громадянського суспільства».

З метою працювати більш ефективно новоствореною організацією було розроблено операційний план до кінця 2016 року та стратегічний на 2016-2020 рр., напрацьовано план заходів. Про те, що вже було реалізовано, про плани, перспективи та бачення своєї діяльності і йшла мова на прес-конференції ГО «Ініціатива «Активні громадяни».

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».