Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 17:10:54

Під час пожежі врятовано 7-річну дівчинку

02.06.2016   14:31

1 червня о 20:16 до оперативно-диспетчерської служби Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу балкону в п'ятиповерхівці по проспекту Миру, 55, що в обласному центрі.

За викликом на місце події прибуло 3 автоцистерни та автодрабина 2-х пожежно-рятувальних підрозділів міста. На цей час, балкон на третьому поверсі був повністю охоплений полум`ям, утворилася загроза розповсюдження вогню всередину помешкання та розташовані вище балкони. Сусіди повідомили рятувальникам, що всередині квартири можуть знаходитись чоловік та дитина, проте після проведення розвідки місця пожежі, дана інформація не підтвердилась.

Вогнеборці о 20:31 локалізували та о 20:46 остаточно ліквідували пожежу.

Як з’ясувалося пізніше, на час виникнення пожежі 35-річний господар разом з 7-річною дівчинкою перебували вдома. Загорання на балконі помітила дівчинка та повідомила про це батька. Коли чоловік відчинив двері балкону, через доступ кисню вогонь відразу охопив весь балкон, а їдкий дим вмить заповнили  кімнату. Не розгубившись, батько схопив дитину, вибіг у сусідню кімнату та через вікно спустив її на карниз прибудови, де її підхопили сусіди.

 Сам же чоловік, надихавшись небезпечного чаду, встиг вибігти на сходову клітину. Рятувальники евакуювали чоловіка в небезпечне місце та передали його медичним працівникам. Внаслідок пожежі господар отримав опіки верхніх дихальних шляхів, отруєння чадним газом та був госпіталізований до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні.

На гасіння пожежі залучалося 13 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.

Вогнем знищено майно на балконі, балконну раму, пошкоджено меблі в кімнаті та зовнішнє облицювання розташованого вище балкону.
Ймовірніше за все, причиною пожежі послужила необережність під час паління господаря.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини