Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 01:35:10

Чим може допомогти громадськість медичній галузі?

01.06.2016   09:52Агенцiя

31 травня у громадському прес-центрі "Ініціатива" відбулась прес-конференція представника Чернігівської обласної громадської організації “Центр політичних студій та аналітики” Сергія Старченка.

Темою заходу стало підбиття підсумків програмної ініціативи "Громадське здоров'я" в рамках проекту  "Місцеві бюджети під  контролем громадських і пацієнтських організацій."

"Мета нашої діяльності максимально збільшити вплив громади на медичну галузь. Лише спільними зусиллями влади, медиків і громади ми зможемо вирішувати нагальні питання у сфері медицини, а їх, як відомо наразі велика кількість." – розповів Сергій Старченко.

Говорячи про успіхи медицини на Чернігівщині, можемо згадати про відкриття бази наявних препаратів у чернігівських лікарнях, збільшення виділених коштів на профілактику туберкульозу у дітей в 5 разів в порівнянні з минулим роком та  скасування добровільних внесків у дитячих поліклініках.

"В цьому році, для розвитку медицини на Чернігівщині було зроблено, як ніколи багато. Особливо це стосується сфери боротьби з такою соціальною хворобою, як туберкульоз. Не примножуючи своїх досягнень, адже в першу чергу це щоденна праця лікарів, хотілось би зазначити, що значна заслуга тут є і зі сторони громадськості, яка ці всі питання піднімала. А взагалі тільки разом: лікарі, громадськість та депутати, тільки працюючи в тандемі зможуть вирішити будь які питання в сфері медицини." – зазначив Сергій Старченко.

Підсумовуючи, Сергій Старченко зазначив, що громадські активісти і надалі продовжуватимуть моніторинг медичної галузі, та вноситимуть свої пропозиції до представників влади.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».