Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 03:15:31

До уваги внутрішньо переміщених осіб: виплата пенсій буде здійснюватися виключно через мережу "Ощадбанку"

01.06.2016   09:16Агенцiя

Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що з 1 липня 2016 року виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам здійснюватиметься виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

У зв’язку з чим, терміново, протягом червня поточного року, переселенцям з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, які отримують пенсії не через ПАТ «Державний ощадний банк України» необхідно звернутися за відкриттям рахунку до Ощадбанку та надати реквізити рахунку до управління Фонду за місцем реєстрації. В іншому випадку виплата пенсій зазначеній категорії осіб буде припинена з 1 липня 2016 року.

Крім того всім одержувачам пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, ПАТ «Державний ощадний банк України» буде здійснено виготовлення платіжних карток, які одночасно будуть пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Нове електронне пенсійне посвідчення буде використовуватись як платіжна картка. Строк дії такої картки встановлюється до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в установах ПАТ «Державний ощадний банк України» перші два рази кожні шість місяців, у подальшому – кожні дванадцять місяців. Заяву про видачу такого посвідчення необхідно подати разом з паспортом, реєстраційним номером облікової картки платника податків та фотокарткою до Пенсійного фонду за місцем перебування на обліку.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами «гарячих ліній»:

635-054 (для пенсіонерів м. Чернігова),

671-605 (Чернігівський район), (04643) 2-43-24 (Куликівський район).

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».