Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 червня, 02:28:32

Громадські проекти одержать фінансування

01.06.2016   08:55Агенцiя

Таке рішення прийняла конкурсна комісія на чолі з директором Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрієм Подорваном.

Члени комісії під час відкритого захисту проектів пересвідчилися у їх актуальності, задали питання ініціаторам проектів, перевірили відповідність фінансування заявленим цілям та засобам реалізації.

Найбільшу підтримку отримав проект ГО «Суспільна Служба України», спрямований на вшанування пам’яті героїв Українських революцій 1917 – 1921 та 2014 - 2017 років. Він передбачає створення у приміщенні КМЦ «Інтермеццо» музейної експозиції, де будуть представлені особисті речі українських революціонерів та учасників АТО. Крім того, у проекті заплановано проведення зустрічей за круглим столом відповідної тематики, випуск друкованої продукції тощо.

Підвищення рівня поінформованості суспільства щодо ходу децентралізації та об’єднання територіальних громад стосуються два проекти: «Сприяння проведенню децентралізації у Чернігівській області шляхом обміну досвідом» від ГО “Юридична клініка “Бона Менте” та «Чому важливо писати про децентралізацію – місія журналіста у реформі» від ГО «Асоціація регіональних ЗМІ». Ці проекти посіли другу-третю сходинки відповідно.

Обласний художній медіа-конкурс «Моя Україна — єдина країна!», запропонований Міською громадською організацією «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ», також був схвалений членами комісії. Цей проект передбачає не лише проведення конкурсу дитячого та юнацького патріотичного малюнку з нагородженням переможців, а й оцифровування дитячих робіт, випуск та розповсюдження листівок, зустрічі творчої молоді з особистостями, які зробили значний внесок для збереження єдності та цілісності країни.

«Моніторинг думки населення про суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в Чернігівській області» пропонує здійснити Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Ліга соціальних працівників України». Його ініціатори — науковці Чернігівського державного технологічного університету планують не лише провести опитування, а й надати науково обґрунтований аналіз його результатів, що, на думку комісії, стане у нагоді не лише владним структурам, а й громадським установам.

Не таку одностайну підтримку комісії з різних причин отримали проекти створення «Онлайн-сервісу: розширення можливостей в реформуванні транспортної системи міста» (Чернігівський обласний осередок ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»), «Інтеграція первинної та вторинної безоплатної правової допомоги в сільських громадах Чернігівщини» (ГО «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ») та «Деінституціалізація. Чернігів». Остання запропонована ГО «Українська Асоціація Матерів» та передбачає заходи, спрямовані на інформування жителів області про реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у ході якого інтернатні заклади заміщаються дитячими будинками сімейного типу.

Як зазначив голова конкурсної комісії Андрій Подорван, після укладання відповідних договорів про фінансування, громадські організації можуть приступати до реалізації своїх проектів. А члени конкурсної комісії, відповідно до регламенту, стежитимуть за їх виконанням.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 11 нових випадків COVID-19

Виявлено 11 нових випадків COVID-19 17:49

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 червня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19.

МОЗ: В Україні встановили нові карантинні норми

МОЗ: В Україні встановили нові карантинні норми 15:56

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки.

Важкоатлетка Яна Стеніна (Назаренко) із Чернігівщини - чемпіонка України у ривку та у двоборстві

Важкоатлетка Яна Стеніна (Назаренко) із Чернігівщини - чемпіонка України у ривку та у двоборстві 14:07

З 7 по 12 червня в Хмельницькому відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Майже 7 тисяч мешканців Чернігівської області повністю імунізовані

Майже 7 тисяч мешканців Чернігівської області повністю імунізовані 14:03

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко повідомила, що в області другою дозою вакцини проти ковіду вакциновано майже 7 тисяч осіб. Загалом же на сьогодні щеплено першою та другою дозою 44 558 людей.

Прилуки: позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: позачергове засідання виконавчого комітету 13:57

15 червня міський голова Ольга Попенко провела позачергове засідання виконавчого комітету в ході якого розглядались два питання порядку денного.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини