Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 21:03:17

За втручання прокурора державі повернуто водний об’єкт площею 10 га

31.05.2016   07:32

За рішенням апеляційного суду Чернігівської області від 26.05.2016 із незаконного користування приватної особи державі повернуто 10 га земель водного фонду в Ічнянському районі.

Підставою звернення прокурора до суду став виявлений факт надання земельної ділянки для рибогосподарських потреб з порушенням вимог земельного та водного законодавства.

Перевіркою встановлено, що спірна ділянка передана в оренду за розпорядженням Ічнянської районної державної адміністрації, в той час як правом на розпорядження землями цієї категорії наділена виключно обласна державна адміністрація.

Не дотримано процедуру відведення земельної ділянки, оскільки проект землеустрою, як того вимагає Земельний кодекс України, не розроблявся, конкурс з продажу права оренди не проводився, у договорі оренди розмір плати за користування ставком вдвічі занижено.

Суд апеляційної інстанції погодився із позицією прокурора про незаконність передачі в оренду земельної ділянки, визнав недійсними розпорядження місцевої державної адміністрації та договір оренди й повернув землю державі. 

Рішення суду набрало законної сили.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.