Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 18:40:53

Поліція затримала молодика, який пограбував школярку

30.05.2016   11:08

Зловмисник біля загально освітньої школи відкрито заволодів мобільним телефоном школярки і намагався втекти.

28 травня до чергової частини Чернігівського відділу поліції надійшло повідомлення від жительки обласного центру, що о 21:00 невстановлена особа біля загальноосвітньої школи №35 по вулиці Незалежності відкрито заволоділа мобільним телефоном "Samsung", після чого та забіг до під'їзду багатоповерхівки.

На місце події прибула слідчо-оперативна група. В місті було введено план «Спіраль». Поліція протягом лічених хвилин встановила особу зловмисника, причетного до пограбування. Ним виявився житель Київщини, який у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення.

Телефон вилучено та повернуто власнику. Підозрюваний затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж), максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини