Через ускладнення погодних умов сталося 3 пожежі та пошкоджено покрівлю будівлі школи
Через ускладнення погодних умов за минулу добу в області сталося 3 пожежі та частково пошкоджено покрівлю будівлі школи.
Так, 29 травня о 16:10 до Служби порятунку "101" Ічнянського району надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі у с. Максимівка, що за 20 кілометрів від районного центру. На місце події прибули рятувальники 13 професійного пожежного посту з смт Парафіївка у складі 3 чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки. Завдяки оперативним діям вогнеборців пожежу о 16:45 було локалізовано та о 18:00 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю та перекриття будівлі, пошкоджено стіни.
Того ж дня, рятувальники 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини Сновського району ліквідували пожежу господарчої будівлі у с. Петрівка.
У с. Подин Менського району силами місцевих жителів була ліквідована пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 4 кв.м.
Причинами всіх зазначених вище пожеж послужив розряд блискавки. Жертв та постраждалих немає.
29 травня о 19:30 сильними поривами вітру частково пошкоджено покрівлю будівлі Карильської ЗОШ I-III ступенів, що у Коропському районі на площі 24 кв.м. Відновлювальні роботи будуть проводитися 30 травня.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.