Без нагляду залишена варитися їжа ледь не знищила двоквартирний житловий будинок
27 травня о 20:06 у м. Ніжині до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в одні з квартир одноповерхового житлового будинку на двох господарів по вул. П. Прокоповича.
Телефонували стурбовані сусіди, які відчули запах диму в коридорі та власній квартирі, а коли вийшли з власної оселы то побачили дим, що виходив з дверей квартири де сталося загорання.
За викликом на місце події оперативно прибуло 2 чергових караулу 16-ї державної пожежно-рятувальної частини. На момент їх прибуття, відбувалося інтенсивне горіння в одній з кімнат квартири, а в будинку спостерігалося сильне задимлення. Вогнеборці у захисних протигазах відразу приступили до гасіння. Завдяки оперативним діям пожежу о 20:14 було локалізовано та о 21:15 остаточно ліквідовано. Під час ліквідації пожежі не допущено розповсюдження вогню на інші кімнати помешкання та сусідську квартиру. На щастя в результаті пожежі ніхто не постраждав. Проте вогонь встиг пошкодити домашнє майно, диван, стіни помешкання в якому сталося загоряння на площі 10 кв.м. та двері.
До гасіння пожежі залучалось 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
Як з'ясувалося в ході розслідування, причиною пожежі послужила власна необережність 57-річної господарки. Під час приготування вона залишила без нагляду в електричній духовці їжу.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.