Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 01:50:59

Відбувся тренінг "Організаційні та правові засади діяльності регіональних ландшафтних парків в сучасних умовах"

27.05.2016   15:05

26 травня заступник голови обласної ради Арсен Дідур взяв участь у підведенні підсумків навчального тренінгу «Організаційні та правові засади діяльності регіональних ландшафтних парків в сучасних умовах» проекту Європейського Союзу «ClimaEast»: Збереження та стале використання торфовищ», який проходив протягом тижня у м. Новгород-Сіверський.

Учасники розглянули та обговорили історичні віхи, сучасний стан та проблеми розвитку заповідної справи, загальну характеристику законодавчої бази в галузі охорони природи, моделі адміністрації регіонально-ландшафтних парків, їх роль у розвитку регіонів в сучасних умовах, організацію та проведення рекреаційних та еколого-освітніх заходів на території РЛП, створення рекреаційної інфраструктури та інше.

Звертаючись до присутніх, Арсен Дідур подякував за проведення такого важливого і потрібного для екологічної спільноти та жителів громад нашої області навчального тренінгу. Адже підвищення кваліфікації співробітників природоохоронних установ, обмін досвідом із колегами та корисні консультації фахівців природоохоронної сфери – один із дієвих кроків до вирішення нагальних питань, які виникають у роботі РЛП. Керівник висловив переконання, що завдяки спільним зусиллям менеджерів проекту ЄС «ClimaEast», місцевої влади та представників громадськості вдасться зробити реальні кроки на шляху покращання стану довкілля Чернігівщини, впроваджуючи європейські екологічні стандарти.

На завершення учасники навчального тренінгу «Організаційні та правові засади діяльності регіональних ландшафтних парків в сучасних умовах» отримали відповідні сертифікати.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини