Внаслідок пожежі знищено легковий автомобіль. ФОТО
25 травня о 21:30 до Служби порятунку "101" м. Ніжин надійшло повідомлення про те, що по вул. Василівській біля будинку 117 горить легковий автомобіль "AUDI 90".
Як з`ясувалось, водій автівки самостійно намагався загасити вогонь за допомогою вогнегасника, проте останній не спрацював. Тож, чоловік зателефонував у оперативно-рятувальну службу.
Через три хвилини на місце події прибуло відділення 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки.
Завдяки оперативним діям рятувальників пожежу о 21:38 було локалізовано та о 22:10 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено автомобіль.
Причиною виникнення пожежі послужило коротке замикання електромережі.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.