З вини п'яного водія постраждали троє осіб
Слідчими Ріпкинського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області відкрито та розслідується кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, в результаті якого травмовано 3 особи.
Близько шостої ранку 24 травня до чергової частини звернувся фельдшер Ріпкинської районної лікарні і повідомив про надання медичної допомоги трьом постраждалим внаслідок ДТП на автодоророзі Ріпки-Суличівка.
Виїздом слідчо-оперативної групи на місце пригоди було встановлено, що 55-річний водій автомобіля «ЗАЗ-Славута» рухався з села Суличівки в напрямку Ріпок. В салоні авто знаходилось п'ятеро пасажирів. На одному із заокруглень дороги водій не впорався з керуванням та зіткнувся з придорожнім деревом.
Внаслідок автопригоди водій та дві жінки-пасажирки 1958 та 1964 років народження отримали чисельні травми і були госпіталізовані до Ріпкинської центральної районної лікарні. В ході встановлення діагнозів потерпілим медики з'ясували, що і водій, і пасажири перебували в стані алкогольного сп'яніння.
За даним фактом слідчими Ріпкинського відділення поліції відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху), що передбачає покарання аж до обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Поліція звертається до водіїв і пішоходів із нагадуванням про необхідність дотримання Правил дорожнього руху, а особливо про категоричну недопустимість вживання алкоголю за кермом.
З початку року на автошляхах області сталося близько двохсот п'ятдесяти дорожньо-транспортних пригод, в яких загинули 45 і травмовані 272 особи. З вини нетверезих водіїв трапилося 27 дорожньо-транспортних пригод.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.