Жахлива ДТП під Черніговом: п'ятеро загиблих
Внаслідок лобового зіткнення двох легкових автомобілів у Чернігівському районі п’ятеро людей загинуло, один - тяжко травмований.
Про це повідомив начальник сектору комунікації головного управління Національної поліції в Чернігівській області Сергій Бриль.
"На автодорозі Чернігів-Петрушин, неподалік від обласного центру, дві автівки зіткнулися лоб в лоб. В результаті ДТП 5 осіб загинули, одна із тяжкими травмами доставлена до лікарні. На місці працюють оперативні групи Чернігівського райвідділу та обласного управління поліції", - розповів він.
Старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в області Наталія Павлова, яка щойно повернулася з місця трагедії, додала, що в обідню пору зіткнулися автомобілі "Honda " і "Opel". У першому їхали жителі Мукачева Закарпатської області, які перебували тут у гостях і яких якраз підвозили на залізничний вокзал, звідки ті мали відбути додому. У цій машині живим залишився тільки один пасажир із заднього сидіння, та й його життя, зауважила Павлова, під великим питанням.
Причиною аварії, за попередніми даними, стало перевищення швидкості водієм "Опеля", який у складних погодних умовах (ішов сильний дощ) не впорався з керуванням і виїхав на смугу зустрічного руху. І водій "Опеля", і його пасажир загинули. Дітей в автівках-учасниках ДТП не було.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.