Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 17:18:40

У Ніжині створена організація батьків та дітей з особливими потребами

25.05.2016   16:51

20 травня у великому залі виконкому міської ради відбулись установчі збори засновників громадської організації «Ніжинська міська організація батьків та дітей з особливими потребами».

Останнім часом в міській громаді, зокрема в родинах, де є діти, молодь батьки та інші особи з інвалідністю,  виникла нагальна потреба об’єднатись для спільного вирішення багатьох наболілих питань.

Попередньо, протягом двох місяців, у цьому напрямі працювала ініціативна група у складі батьків, які виховують і доглядають дітей та  молодих людей з  функціональними обмеженнями, і працівників Ніжинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які надають соціальні послуги таким  верствам населення.

Головуючим на зборах обрали людину із багаторічним досвідом роботи  з відповідними категоріями громадян, а також із досвідом громадської діяльності — директора центру соціальних служб Наталію Кучеровську.

На зборах було затверджено Статут і назву організації, обрано її керівний склад та визначено осіб, які представлятимуть її у правовідносинах із державою й іншими особами.

За одноголосним рішенням зборів громадську організацію «Ніжинська міська організація батьків та дітей з особливими потребами» очолюватимуть  та представлятимуть її голова Лиман Сергій Петрович, перший заступник  голови Близнюк Тетяна Олександрівна та ще два його заступники Онищик Альона Вікторівна  й  Овдієнко Світлана Василівна.

Учасники зборів також обговорили плани на найближче майбутнє, серед яких першочерговою є реєстрація організації у встановленому законом порядку, надалі – створення її власної інтернет-сторінки, забезпечення членів організації необхідними медичними препаратами,  налагодження партнерських відносин з фізичними  та юридичними особами, залучення благодійної  й волонтерської допомоги, підготовка до відзначення Дня захисту дітей влаштування літнього відпочинку сімей та інше.

Після зборів члени ради розглянули ескізи емблеми організації, виготовлені гуртківцями Будинку дітей та юнацтва. Авторів кращих ідей буде відзначено призами.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини