Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 00:45:37

Поліція затримала вбивцю

20.05.2016   11:32

Після спільного розпиття алкоголю через ревнощі до спільної знайомої побилися двоє чоловіків. Гість в якості аргументу використав ніж, яким вдарив по горлу господаря.

До чергової частини Бобровицького відділення поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення про виявлення на веранді власного будинку вбитого жителя одного з сіл району.

Сусіди розповіли правоохоронцям, що на голові загиблого є сліди крові, що свідчить про насильницьку смерть господаря. На місце злочину негайно прибула слідчо-оперативна група, яка виявила на тілі загиблого ножове поранення горла.
Поліція розпочала пошук вбивці. Були опитані сусіди, проведені подворові обходи, перевірений підобліковий елемент і особи, раніше засуджені за насильницькі злочини.

В ході оперативно-розшукових заходів поліція встановила, що вбивство скоїв раніше засуджений житель цього ж села. Зі слів затриманого, напередодні він розпивав спиртні напої у будинку потерпілого, де приревнував господаря до своєї знайомої та під час сварки схопив у будинку ніж та почав наносити удари по тілу чоловіка, після чого втік з будинку.

Підозрюваний затриманий в порядку статті  208 Кримінального процесуального кодексу України. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини