Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 18:03:58

ЧОО "Милосердя і доброта" – з турботою про матерів

19.05.2016   09:38Агенцiя

Материнство – це завжди щастя. Але разом з тим, це завжди клопоти, мудрість, терпіння та щоденна нелегка праця. Особливо, якщо йдеться про багатодітні родини, про матерів, які виховують діток з особливими потребами, про матерів-героїнь, одиноких матерів, про тих, хто замінив матір, взявши на себе нелегкий обов’язок опікунства над дитиною...

Це добре розуміють у Чернігівському обласному об'єднанні "Милосердя і Доброта", очолюваному депутатом Чернігівської обласної ради Артуром Зінов'євим, та допомагають таким родинам, постійно підтримують їхніх берегинь – матерів, приділяють належну увагу дітям з таких сімей, адже саме вони найбільше потребують уваги та підтримки. І звичайно ж, не залишають в обласному об'єднанні "Милосердя і Доброта" поза увагою матерів у їхнє свято – День матері. Щорічно з нагоди цього свята проводяться заходи з вшанування тих, хто дарував найдорогоцінніше – життя, кого з любов’ю називають таким простим, але найважливішим на світі словом – «мама».

Не стало виключенням і цьогорічне свято матері. 13 травня Чернігівське обласне об'єднання "Милосердя і Доброта" спільно з Міським благодійним фондом "Милосердя і Доброта" знову зібрали на світле, можна сказати, родинне свято жінок, які віддають всі свої сили дітям і не чекають на подяку за це. Проте саме вони так потребують теплого щирого слова та уваги. Понад 40 матерів-героїнь та багатодітних матерів привітав квітами та гостинцями депутат Чернігівської обласної ради Артур Зінов'єв, якого винуватиці події знають не зі шпальт газет чи передвиборних біг-бордів, а завдяки безпосередньому спілкуванню та постійній підтримці. 

А особливо зворушливими та дуже щирими були привітання від самих діток – учнів 4-Д класу Чернігівського колегіуму № 11 (класний керівник Тамара Пивоварова), які підготували для заслужених матусь свій святковий виступ.

Та головне, що отримали матері завдяки організованому заходу – це радість спілкування, можливість знову зустрітися, поділитися своїми проблемами та здобутками, адже всі знайомі між собою, бо бачяться вже не вперше, і, що немало важливо, – можливість хоч трішки відпочити. Тож на святі винуватиці події посміхалися, раділи зустрічі, дякували її організаторам і говорили, говорили, говорили… Звичайно ж, про своїх діток. Бо саме про них кожна мати може говорити безкінечно.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.