Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 18:32:22

Державна фінансова інспекція в Чернігівській області активізує співпрацю з представниками правоохоронних органів

19.05.2016   07:33Агенцiя

У Державній фінансовій інспекції в Чернігівській області відбувся круглий стіл з представниками правоохоронних органів.

У заході взяли участь: начальник відділу протидії злочинам у бюджетній сфері Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції  України; заступник начальника відділу Управління служби безпеки України в Чернігівській області; співробітник Управління служби безпеки України в Чернігівській області; начальник відділу процесуального керівництва в кримінальних провадженнях Прокуратури  Чернігівської області; прокурор Чернігівської місцевої прокуратури; начальник управління аудиту Головного управління Державної фіскальної служби України в Чернігівській області.

Під час виступу в.о.начальника Держфінінспекції в Чернігівській області Білазерська І.С.  повідомила присутніх про зміни, які відбулися під час реорганізації органів державного фінансового контролю.

З метою покращення роботи дотримання Порядку взаємодії між Державною фінансовою інспекцією в Чернігівській області, органами прокуратури, МВС, СБУ виступила заступник начальника Держфінінспекції в Чернігівській області Суржик О.Ф.

У своїй доповіді в.о завідувача сектору правової роботи Держфінінспекції в Чернігівській області  Кожемяка Ю.М.  наголосила про необхідність забезпечення порядку взаємодії Держфінінспекції в Чернігівській області з правоохоронними органами.

Також виступили  керівники структурних підрозділів Держфінінспекції в Чернігівській області; представники правоохоронних органів. Обговорили проблемні питання, які виникають між органами державного фінансового контролю та правоохоронними органами.

Під час роботи круглого столу було проаналізовано стан взаємодії Державної фінансової інспекції в Чернігівській області з правоохоронними органами та визначено основні її напрямки, що потребують покращення.

Учасники круглого столу−окреслили подальші спільні заходи з удосконалення та поглиблення співпраці, вирішили прийняти до уваги доповіді та виступи присутніх, покращити співпрацю в частині реалізації матеріалів контрольних заходів, порядку узгодження дат початку проведення ревізій, обмеження щодо проведення позапланових ревізій непідконтрольних установ, а також залишити практику проведення спільних нарад в подальшому.

Відкрите і неупереджене обговорення взаємодії між Держфінінспекцією в Чернігівській області  та правоохоронними органами дозволило учасникам краще зрозуміти проблеми, що виникають в процесі взаємодії, усвідомити ступінь їх впливу на ефективність діяльності Державної фінансової інспекції в Чернігівській області, а також визначити зміст очікувань один одного щодо їх належної якості.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.