Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 23:44:53

Майбутнім платникам податків - про деталі деклараційної кампанії-2012

10.04.2012   20:24

"Декларуй! Україну будуй!" - під такою тематикою фахівці відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Чернігові ДПС провели зустріч зі студентами ЧДТУ.

Студентам було детально роз'яснено особливості деклараційної кампанії-2012. Зокрема, зазначено, що другий рік поспіль громадяни декларуватимуть доходи протягом чотирьох місяців - з січня по травень.
 
Цьогоріч вперше свій конституційний обов'язок декларанти виконуватимуть відповідно до вимог Податкового кодексу України. Відтак, звернутися у податкову інспекцію за місцем проживання і подати декларацію до 1 травня зобов'язані громадяни, які протягом 2011 року отримували доходи від здачі в оренду майна, у вигляді спадщини та подарунків, інвестиційного прибутку, корпоративних прав чи іноземні доходи.

Податківці також роз'яснили особливості отримання податкової знижки, у зв'язку з понесеними витратами на навчання. До уваги слухачів було доведено, що цьогоріч правом на податкову знижку можуть скористатися громадяни, які відмовилися від присвоєння їм ідентифікаційного номера і мають про це відповідну відмітку у паспорті.

Небайдужими до почутого виявилися і самі студенти. Вони взяли активну участь в обговоренні теми, ставили конкретні запитання, які засвідчили, що сучасну молодь цікавлять економічні процеси в Україні та податкова політика нашої держави. Учасники дійшли висновку, що тільки усвідомивши важливість прозорої сплати податків та їх роль у наповненні бюджетів усіх рівнів кожним платником податків, покращиться соціально-економічна  мить країни.
 
Здобуті знання слухачі мали можливість втілити на практиці: заповнити декларацію та обчислити суми податкової знижки. Також вони отримали друковану продукцію на податкову тематику брошури, листівки де роз'яснено деталі декларування іноземних доходів, права на податкову знижку, обов'язку подання декларації, а також пам'ятки з сюжетом мультика про податки "Місто мрії", іншу друковану продукцію із логотипом "Декларуй! Україну будуй!".

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини