Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 14:32:51

Чернігівська толерантність до гомосексуалів: міф чи реальність?

11.05.2016   13:52Агенцiя

Що чернігівці знають про ЛГБТ-спільноту? Чи здали б в оренду квартиру містяни хлопцям-геям? Що станеться з гомосексуалами під час звичайної прогулянки містом?


ЛГБТ-спільнота - спільнота лесбіяйок, геїв, бісексуалів і трансгендерів. Ми жителі демократичної країни і повинні бути толерантними до всіх. Саме тому ми вирішили перевірити «болючу» для деяких людей тему – це дискримінація у правах ЛГБТ.

Після проведення опитування нам стало зрозуміло, що жителі Чернігова до гомосексуалів ставляться досить толерантно. Проте на питання «Що таке ЛГБТ-спільнота» відповіді ми так і не почули. Значить, що цією темою чернігівці не цікавляться.

Для більш чесних та точних результатів було проведено анонімне опитування у соціальній мережі і тут досить чітко виражена певна недовіра або не прийняття гомосексуалістів, бо майже половина людей не здала б квартиру гомосексуалу.

Тож для того, щоб поглибитись у цю проблему ми звернулись до психолога – Алли Скок. Вона нам розповіла, що певні потяги до одностатевого кохання виникають у підлітковому віці. Проте це не є хворобою, або загрозою для суспільства.

Реакцію жителів Чернігова може пояснити необізнаність у цій темі, неприйнятна поведінка для менталітету країни і просто те, що гомосексуали не проявляють ніяких дій у Чернігові, тому для жителів міста це було щось нове та незвичне.Відео створене в рамках проекту «Не така?», що здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», інформаційної кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій».

Метою проекту «Дискримінація обмежує. Протидій», що здійснюється «Громадським телебаченням: Чернігів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення обізнаності населення в Чернігівській областіпро дискримінацію, її прояви та шляхи протидії.

Останні новини Чернігівщини

«МАУГЛІ». Сценічне прочитання «Книги джунглів» чернігівського драмтеатру

«МАУГЛІ». Сценічне прочитання «Книги джунглів» чернігівського драмтеатру 13:46

Існує безліч незвичайних переказів про життя джунглів, але немає більш дивовижної історії, ніж історія про хлопчика на ім’я Мауглі.

Як реконструювали шляхопровід на об'їзній Прилук

Як реконструювали шляхопровід на об'їзній Прилук 13:43

Ось так він змінювався з січня по вересень 2021 року.

“Молитви за Україну” у Борисоглібському соборі

“Молитви за Україну” у Борисоглібському соборі 13:34

“Поліінклюзивний перформанс” — так визначили свій концерт “Молитви за Україну” артисти Академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом Івана Богданова.

День міста та 78-а річниця вигнання нацистів із Городнянщини

День міста та 78-а річниця вигнання нацистів із Городнянщини 12:59

Хоча погода внесла свої корективи у хід проведення свята, але всі охочі змогли знайти для себе розваги та отримати гарні емоції під час відзначення Дня міста та 78-ї річниці вигнання нацистів із Городнянщини.

Нові правила карантину в Україні: 10 фактів

Нові правила карантину в Україні: 10 фактів 09:32

Карантин в Україні з 20 вересня починає працювати за новими правилами. Зокрема, після виходу з "зеленої" зони вакциновані українці зможуть уникнути обмежень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини