Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 02:09:49

За порушення фінансової дисципліни фахівцями Держфінінспекції вжито заходів

11.05.2016   13:31Агенцiя

Протягом січня - квітня 2016 року за допущені порушення до адміністративної, дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 90 посадових осіб, звільнено із займаних посад 2 особи.

У 15 випадках до підприємств, установ та організацій, на яких під час ревізій виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

Керівники місцевих органів влади та самоврядування, підприємств, установ, організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 22 управлінських рішення.

До правоохоронних органів передано 12 матеріалів ревізій та перевірок. За результатами розгляду переданих матеріалів правоохоронними органами розпочато дев'ять досудових розслідувань.

Ініційовано 10 позовів перед органами прокуратури, об’єктом контролю або його органом управління, щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини